Klatki

W animalo.pl oferujemy solidne, komfortowe oraz przestronne klatki dla gryzoni i królików. U nas znajdziesz także niezbędne akcesoria, którymi wyposażysz lokum swojego ulubieńca. Poznaj naszą ofertę!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 17 produktów

Sklep internetowy animalo.pl to miejsce, gdzie zamówisz idealną klatkę dla swojego pupila, dopasowaną do jego wielkości i potrzeb. Oferujemy bardzo solidne i komfortowe klatki dla chomika, myszy, szczurów i innych gryzoni oraz królików. Zapewniamy szeroki wybór klatek, zróżnicowanych pod względem wielkości, kształtu, materiału wykonania oraz wyposażenia.

Jaką klatkę wybrać? Najważniejsze kryteria

W animalo.pl znajdziesz odpowiednie lokum dla swojego gryzonia. Oferujemy specjalne klatki dla szynszyli, koszatniczek, chomików, kawii domowych oraz królików. Wybierając klatkę dla swojego zwierzaka, koniecznie zwróć uwagę na jej rozmiar. Odpowiednia klatka powinna zapewnić jej lokatorowi wystarczającą ilość przestrzeni do zabawy, odpoczynku, spożywania posiłków i załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Klatka musi być na tyle duża, by zmieściły się w niej wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Wybór konkretnego modelu powinien zależeć od wielkości Twojego pupila. W przypadku kawii domowe (świnki morskiej) czy królika warto zainteresować się większymi klatkami, których szerokość wynosi co najmniej 100 centymetrów.

Wybierz przestronną i solidną klatkę dla gryzoni i królików

Wszystkie oferowane w animalo.pl klatki zostały wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów. W aktualnym asortymencie znajdziesz modele o tradycyjnej konstrukcji oraz bardzo nowoczesne i bogato klatki wykonane z wysokiej jakości plastiku, które można dowolnie modyfikować i rozbudować. Wybrane modele są bardzo bogato wyposażone. Możemy w nich znaleźć kuwetę, poidełko i miseczkę, a nawet kołowrotek i tunel.

W animalo.pl znajdziesz bogaty asortyment akcesoriów, dzięki którym przestrzeń życiowa Twojego zwierzaka stanie się jeszcze bardziej komfortowa. Posiadamy bardzo wygodne legowiska dla gryzoni i królików, a także domki, kuwety, podłoża, miski i poidełka. Zapewniamy szeroki wybór wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Nie czekaj i zamów najlepsze produkty dla swojego pupila.