Domki

Solidne, przytulne i wygodne – takie są domki dla gryzoni i królików, oferowane w animalo.pl. Zapewnią bezpieczne i komfortowe miejsce do wypoczynku każdemu małemu zwierzęciu. Sprawdź, jakie modele znajdują się w naszym asortymencie.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 4 produktów

Kompletując wyprawkę dla królika lub gryzonia, nie można zapomnieć o odpowiednim domku dla pupila. Tego typu element powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej klatki. Domek to idealne miejsce, w którym zwierzak może w spokoju wypocząć lub schować się, gdy poczuje zagrożenie. Zobacz, jaki domek dla szynszyla, świnki morskiej, chomika czy królika warto wybrać?

Domek dla gryzonia i królika - czy jest potrzebny?

W swoim naturalnym środowisku, gryzonie i króliki budują norki, które służą im nie tylko jako lokum do spania, lecz także jako magazyn żywności oraz schronienie przed niebezpiecznymi drapieżnikami. W warunkach domowych takie zagrożenia nie występują, jednak potrzeba posiadania spokojnego i przytulnego azylu nie znika.

Doskonałą alternatywą dla naturalnych kryjówek są różnego rodzaju domki dla gryzonia i królika, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Jaki domek dla gryzonia i królika wybrać?

Wybierając domek dla chomika, królika lub innego małego zwierzęcia domowego, zwróć uwagę przede wszystkim na rozmiar. Odpowiedni domek powinien zapewnić Twojemu pupilowi poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie być na tyle przestronny by zwierzak mógł się w nim swobodnie poruszać.

Ważna jest także jakość wykonania, która wpływa zarówno na trwałość domku, jak i na bezpieczeństwo zwierzęcia. W naszym sklepie oferujemy bardzo przytulne domki dla gryzoni i królików z solidnych materiałów. Nie mają żadnych wystających elementów i ostrych krawędzi, które mogłyby zranić zwierzę.

Jakie rodzaje domków dla gryzonia i królika wyróżniamy?

W animalo.pl oferujemy wygodne domki dla gryzoni i królików, wykonane z naturalnego drewna, trwałego plastiku oraz eleganckie domki porcelanowe. Wyróżniają się solidnością, trwałością i atrakcyjnym wyglądem. Dzięki temu będą nie tylko praktycznym elementem wyposażenia klatki, lecz także ciekawą ozdobą.

Dla mniejszych gryzoni polecamy rozbudowany domek w formie miasteczka, który może służyć jako bezpieczna kryjówka oraz miejsce do zabawy. Dostępne w naszej ofercie domki wyróżniają się wysoką jakością wykonania i atrakcyjną ceną.