Domki i akcesoria

W animalo.pl kupisz niezbędne akcesoria do klatki dla gryzoni i królików. Stwórz komfortową i bezpieczną przestrzeń dla swojego pupila. Sprawdź, co znajduje się w naszej ofercie.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 39 produktów

Każdy opiekun domowego ssaka czy gryzonia pragnie zapewnić mu jak najlepsze warunki do życia. Niezwykle ważnym elementem jest przestronna i wygodna klatka. Lokum, w jakim przebywa zwierzę, powinno być też odpowiednio wyposażone. W animalo.pl znajdziesz szeroki asortyment produktów, w tym akcesoria dla gryzoni, które sprawią, że wnętrze klatki stanie się wygodne, bezpieczne i funkcjonalne. Czego będziesz najbardziej potrzebować? Poniżej znajdziesz przydatne wskazówki.

Jak zapewnić pupilowi wygodę i poczucie bezpieczeństwa?

Każdy królik i gryzoń marzy o własnym, wygodnym i bezpiecznym lokum. Właśnie dlatego wyposażenie klatki chomika, szynszyli, szczura, myszy, koszatniczki, świnki morskiej czy królika powinno obejmować odpowiedni domek. W naszym sklepie prezentujemy różnego rodzaju domki dla gryzoni i królików, wykonane z bardzo trwałych materiałów, takich jak drewno, tworzywo sztuczne czy ceramika.

Domki zapewnią każdemu małemu zwierzakowi przytulny kącik, w którym będzie mógł się wyspać i odpocząć. Polecamy także komfortowe legowiska wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów, wygodnie ułoży się na nich królik, kawia domowa czy inny średniej wielkości gryzoń.

Jakie akcesoria do klatki należy kupić?

Sklep internetowy animalo.pl oferuje wysokiej jakości akcesoria do klatki dla królików i gryzoni. Jeśli chcesz, by w lokum Twojego pupila zawsze panowała czystość, koniecznie zainwestuj w odpowiednią kuwetę, którą możesz wypełnić dowolnym żwirkiem czy trocinami i położyć lub zawiesić w narożniku klatki.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór misek na pokarm wykonanych z bezpiecznych i trwałych materiałów, w tym modele do zawieszenia na klatce. Oprócz tego możesz zamówić poidełka, dzięki którym Twój pupil będzie miał zawsze dostęp do czystej i świeżej wody pitnej.

W klatce nie może zabraknąć różnych zabawek, które zapewnią zwierzętom rozrywkę i dodatkową dawkę ruchu. W animalo.pl znajdziesz piłeczki, rolki, tunele oraz kołowrotki. W asortymencie mamy także przybory spacerowe dla wychodzących królików, takie jak wygodne szelki i smycze z trwałych materiałów.

Poznaj szeroką ofertę produktów dla królików i gryzoni

Sklep online animalo.pl oferuje szeroki wybór produktów dla królików i gryzoni. To najwyższej jakości pokarm i przysmaki wyróżniające się doskonałym składem, skomponowanym według potrzeb konkretnego gatunku.

U nas zamówisz przestronne klatki i akcesoria, smaczne sianko i chłonne podłoża. W aktualnym asortymencie nie brakuje też przyborów i środków przeznaczonych do pielęgnacji i higieny małych zwierząt oraz skutecznych suplementów i preparatów witaminowych. W animalo.pl na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny.