Żwirek dla kota

Baner podkategoria żwirek-dla kota strona.

Dobry żwirek dla kota stanowi gwarancję zachowania maksymalnej czystości i higieny w kociej toalecie. W sklepie animalo.pl oferujemy żwirki zbrylające i niezbrylające wykonane z różnorodnych materiałów.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 38 produktów

Żwirek dla kotów - niezbędny w kociej toalecie

Odpowiedni żwirek dla kota to niezbędny element wyposażenia każdego domu. W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele rodzajów żwirku, dzięki temu na pewno znajdziesz u nas coś idealnie dopasowanego do potrzeb Twojego zwierzęcia.

W sklepie internetowym animalo.pl oferujemy między innymi niezwykle popularne żwirki bentonitowe i silikatowe, które dzięki swoim zbrylającym właściwościom są bardzo wydajne i ekonomiczne. Niewątpliwą ich zaletą jest brak konieczności codziennej wymiany.

Wysokiej jakości żwirek dla kotów, a przede wszystkim regularna jego wymiana, pomoże utrzymać wysoki poziom czystości w kuwecie, usunie brzydkie zapachy, ograniczy ryzyko rozwoju bakterii oraz umożliwi zwierzakom załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych w idealnych warunkach.

Co wybrać - żwirek zbrylający, niezbrylający, naturalny czy bentonitowy? W naszym sklepie znajdziesz najlepsze i najbardziej popularne rodzaje żwirków.

Żwirek dla kota od Animalo.pl - produkty najlepszych producentów

W naszym sklepie mamy żwirki dla kotów od najlepszych i sprawdzonych producentów, takich jak np. Super Benek, Cat’s Best czy Bazyl. Oferujemy wypełnienia do kuwety zróżnicowane pod względem materiału, z jakiego zostały wykonane, wielkości granulatu, właściwości, ceny czy pojemności opakowania.

Każdy oferowany żwirek dla kotów doskonale nadaje się do dowolnej kuwety - zarówno otwartej, jak i zamkniętej. Posiadamy produkty wyróżniające się wysoką wydajnością i higienicznością, skutecznością w neutralizowaniu zapachów oraz atrakcyjną ceną.

Kupując żwirek w naszym sklepie, masz pewność, że inwestujesz w produkt jakościowy i wydajny. Posiadamy różne rodzaje żwirków w szerokim zakresie cenowym, które znacznie ułatwią dbanie o czystość w kuwecie.

Pamiętaj, że najtańszy żwirek dla kota pochodzący od nieznanego producenta, może nie spełniać swoje podstawowej roli, a jego wymiana będzie problematyczna. Dlatego warto stawiać na markowe produkty z oferty sklepu Animalo.pl.

Jak wybrać najlepszy żwirek? Sprawdź, jakie rodzaje oferujemy

Żwirek dla kota powinien zapewniać łatwe czyszczenie kuwety i najwyższy poziom higieny. Musi być także idealnie dopasowany do upodobań i oczekiwań kota oraz jego właściciela. Jaki żwirek najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku?

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów żwirków, w tym bentonitowe, silikatowe, drewniane i kukurydziane. Różnią się właściwościami, wyglądem, wielkością, grubością i konsystencją. Posiadamy żwirki dla kotów zbrylające, niezbrylające, a nawet zapachowe.

Żwirek bentonitowy to bardzo popularny i lubiany rodzaj wypełnienia do kuwety. Wykonany jest z bardzo chłonnej skały zbudowanej z krzemianu glinu, magnezu i sodu, doskonale absorbującej płyny i zapachy. Dostępne są żwirki bentonitowe z dodatkiem jonów srebra oraz wersje zapachowe, takie jak np. lawendowy żwirek dla kota.

U nas kupisz naturalny, ekologiczny i biodegradowalny żwirek dla kotów wykonany z surowców roślinnych. Oferujemy także niepylące żwirki silikatowe w formie granulek lub perełek.

Wysokiej jakości żwirek dla kota w doskonałej cenie

W sklepie internetowym animalo.pl oferujemy wyłącznie najwyższej jakości żwirki do kuwety, które zapewnią każdemu kotu doskonałe warunki do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych,nie podrażniając jego łapek.

Do toalety Twojego pupila polecamy żwirek dla kota wykonany z chłonnych materiałów, które zapewniają idealną czystość w kuwecie i wokół niej. Posiadamy żwirki bentonitowe, silikatowe oraz roślinne w różnych opakowaniach.

U nas kupisz podłoże do kuwety w małych opakowaniach do 10 litrów. Możesz także od razu wybrać żwirek dla kota w dużym 25 kg worku. Polecamy także bardzo ekonomiczne zestawy zawierające kilka mniejszych opakowań.

Jeśli chcesz ograniczyć częstotliwość całkowitej wymiany podłoża, najlepszym wyborem będzie żwirek zbrylający lub silikatowy, którego trwałość wynosi około 3 tygodni. Oferujemy także żwirki naturalne, które można spuszczać w toalecie, np. Super Benek Corn Cat Golden.

Odpowiedni żwirek dla kota - gwarancja czystości i higieny

Kupując wysokiej jakości żwirek dla Twojego kota, znacznie ułatwiasz sobie zadanie związane z czyszczeniem kuwety. Pamiętaj, aby systematycznie usuwać wszelkie nieczystości, jakie znajdują się w żwirku. Koty są wyjątkowo schludne, dlatego ani myślą o załatwianiu swoich potrzeb w brudnej kuwecie.

Polecamy żwirki zbrylające, które doskonale wchłaniają płyny, tworząc duże i łatwe do usunięcia grudki. Podobne właściwości wykazuje żwirek silikatowy, który absorbuje mocz, odparowuje wodę i neutralizuje mocznik. Dodatkową zaletą jest to, że nie przykleja się do kocich łapek, dzięki temu zwierzę nie roznosi drobnych granulek po całym domu.

W Animalo.pl posiadamy żwirek dla kotów w bardzo ekonomicznych i wydajnych dużych opakowaniach oraz mniejsze wersje o pojemności do 10 litrów, które idealnie sprawdzą się, gdy chcesz wypróbować nowy produkt.

Wybierając żwirek, kieruj się także stanem zdrowia swojego pupila. Jeśli Twój kot cierpi na z powodu alergii, najlepszym wyborem będzie podłoże silikatowe. Tani żwirek dla kota kupiony w markecie kompletnie się nie sprawdzi, ze względu na dużą ilość pyłu, który potęguje objawy alergiczne.

Sklep animalo.pl - pełne wyposażenie do kociej kuwety

W naszej ofercie znajdują się także bardzo skuteczne neutralizatory zapachów dostępne w woreczkach strunowych o pojemności 200, 300, 400 oraz 450 gramów. Wykonane na bazie naturalnych surowców doskonale pochłaniają nieprzyjemną woń, wzmacniają właściwości żwirku i ułatwiają usuwanie nieczystości.

Oprócz żwirku i pochłaniaczy zapachu znajdziesz u nas kuwety otwarte i zamknięte, wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak łopatki do przesiewania żwirku, worki do kuwet i filtry węglowe oraz wycieraczki przed kuwetę zapobiegające roznoszeniu przez kota żwirku po podłodze.