Wędki i myszki

Wędka dla kota zapewni każdemu mruczkowi długą i ekscytującą zabawę. Przeznaczona jest do wspólnej zabawy z opiekunem. Doskonale zaspokaja wrodzony instynkt polowania drzemiący w każdym kocie.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 27 produktów

Wędka - idealna zabawka dla kota

Jeśli chcesz, by Twój kot był szczęśliwy i zdrowy koniecznie zapewnij mu odpowiednią dawkę ruchu. Doskonałe w tym celu są wędki, dostępne w naszym sklepie w wielu wersjach. Pomogą zaspokoić naturalną potrzebę biegania, skakania, łapania i polowania.

Radosna gonitwa za uciekającymi obiektami na końcu wędki sprawi mruczkowi wiele frajdy. Kociak za wszelką cenę będzie się starał ją schwytać, co zapewni mu emocjonującą rozrywkę na długo.

Wędka z piórkami i kolorowymi, szeleszczącymi akcesoriami to idealna zabawka dla każdego kota. Przypomina zwierzakowi owady i ptaki, czyli obiekty, na które poluje w naturalnym środowisku.

Dlaczego warto wybrać wędkę dla kota?

Wędka dla kota zapewni zwierzakowi to, czego najbardziej potrzebuje, czyli dodatkową dawkę aktywności fizycznej. Regularna zabawa doskonale wpływa na zdrowie i samopoczucie każdego mruczka.

Emocjonujące bieganie i skakanie za uciekającym obiektem wzmacnia mięśnie, pobudza metabolizm i korzystnie oddziałuje na kondycję zwierzaka. Zabawka z wędką to niezastąpiony sposób na zmniejszenie poziomu stresu i spożytkowanie nadmiaru energii.

Wędka to zabawka wymagająca uczestnictwa opiekuna, dlatego idealnie nadaje się do wzmacniania więzi łączących kota z człowiekiem. Dzięki temu zwierzak będzie do nas bardziej przywiązany i odwdzięczy się oddaniem i miłością.

Zabawa z wędką działa także na kota uspokajająco. Odpowiednio „wybawiony” kot lepiej sypia, jest grzeczny i opanowany. Dodatkowo umożliwia kotom rozwijanie swoich naturalnych umiejętności polowania.

Jaką wędkę dla kota wybrać? Bogaty asortyment sklepu animalo.pl

W sklepie internetowym animalo.pl przygotowaliśmy bogaty wybór zabawek dla kota. U nas znajdziesz wędki wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów. Oferujemy wędki dla kota z kolorowymi piórkami, miękkimi myszkami z włóczki i włochatymi pluszakami.

W naszej ofercie mamy również wędki wykonane w całości z materiałów pochodzenia naturalnego, takich jak juta, rattan, bawełna i bambus oraz suszone pałeczki matatabi, które wpływają na koty w podobny sposób jak kocimiętka.

Bardzo ciekawą propozycją są wędki dla kota z przyssawką, którą można przyczepić do okna, lustra lub szafki. Taka zabawka zapewni mruczkowi zajęcie podczas samotnego pobytu w domu lub gdy nie mamy czasu na wspólną zabawę z pupilem.