Pozostałe

Wyjątkowe zabawki dla kotów z oferty naszego sklepu internetowego to świetny sposób na zapewnienie zwierzakowi sporej dawki ruchu i wciągającego zajęcia na długo. Oferujemy trwałe i bezpieczne zabawki dla kotów.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 17 produktów

Zabawki dla kotów - zróżnicowana oferta sklepu animalo.pl

Ruch i zabawa bardzo pozytywnie wpływają na zdrowie, samopoczucie i zachowanie każdego kota. Dlatego w codziennej opiece nad zwierzakiem nie wolno zapomnieć o zapewnieniu mu odpowiedniej dawki aktywności fizycznej, a idealne w tym celu są dostępne w naszym sklepie zabawki.

Miękkie myszki ozdobione piórkami, kolorowe piłeczki z dzwoneczkiem, wędki z kocimiętką oraz inne zabawki dla kotów na pewno sprawią mnóstwo frajdy małemu czworonogowi. Barwne dodatki czy szeleszczące materiały od razu przyciągają uwagę zwierzaka, zachęcając go do zabawy.

Najwyższej jakości zabawki z wytrzymałych materiałów

Polecamy niespotykane zabawki dla kota wykonane z naturalnych materiałów. W naszym asortymencie mamy zabawki z tektury, rattanu, bambusa czy jutowego sznurka. Niektóre zabawki wykonane są z suszonych patyczków matatabi o działaniu pobudzającym.

W naszym sklepie mamy także zabawki dla kota, które można wypełnić ulubionymi przysmakami naszego pupila. Kociak będzie musiał znaleźć sposób by je wydobyć, a gdy mu się uda, nagrodą będzie pyszny smaczek. Taka zabawka doskonale rozwija spryt i inteligencję mruczka.

Ciekawą propozycją jest zabawka ZOLUX Ethi’Cat w formie poduszki będąca połączeniem wygodnego posłania i drapaka, na którym kot może ostrzyć swoje pazurki.