Odkłaczające

Przysmaki odkłaczające dla kotów to bardzo smaczne i zdrowe produkty zawierające substancje, które wspomagają pracę przewodu pokarmowego i ułatwiają usuwanie kul włosowych. Będą idealne jako nagroda i przekąska.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
1 produkt

Czy przysmaki odkłaczające są potrzebne?

Koty mnóstwo czasu poświęcają na staranne wylizywanie swojego futerka. Dbają w ten sposób o nienaganny wygląd i czystość. Podczas tej codziennej czynności zwierzaki połykają mnóstwo kłaczków, które gromadzą się w przewodzie pokarmowym i tworzą kule włosowe.

Objawy zakłaczenia są bardzo nieprzyjemne dla kota. Mogą pojawić się nudności, wymioty i bóle brzucha. Często występuje luźny stolec i niestrawność. Pilobezoary (kule włosowe) znacznie zmniejszają apetyt kota, co jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia mruczka. Jak sobie radzić z tym problemem?

Doskonałym rozwiązaniem są oferowane w naszym sklepie przysmaki odkłaczające dla kota, zawierające składniki ułatwiające trawienie kłaczków i zapobiegające tworzeniu się kul włosowych. Wyróżniają się czystym składem i znakomitym smakiem, który przypadnie do gustu każdemu mruczkowi.

Jak działają przysmaki na odkłaczanie?

Problem zalegających w żołądku kłaczków dotyczy wszystkich kotów niewychodzących, a w szczególności ras długowłosych. Zwiększone ryzyko występuje w okresie nasilonego linienia - wiosną i jesienią. Wówczas przysmaki na odkłaczanie powinny być podawane kotu regularnie.

W naszej ofercie posiadamy przysmaki zawierające słód, oleje i tłuszcze oraz hydrolizowane białko zwierzęce. Składniki te doskonale wpływają na pracę przewodu pokarmowego, wspomagają trawienie i ułatwiają wydalenie kłaczków.

Oferujemy preparaty wzbogacone dodatkowymi składnikami takimi jak tauryna, zawarta w paście na odkłaczanie Dr.Seidel. Te apetyczne i zdrowe przysmaki można podawać kotu codziennie jako przekąska między posiłkami lub jako nagroda podczas zabawy.

Przysmaki i pasty na odkłaczanie dla kota to smaczna, a przede wszystkim naturalna metoda na pozbycie się zalegających kłaczków w żołądku czy jelitach zwierzaka. U nas znajdziesz wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.