Dentystyczne

Gryzak dentystyczny dla kota to nieoceniona pomoc w codziennej pielęgnacji i higienie jamy ustnej zwierzaka. W naszym sklepie znajdziesz przysmaki dentystyczne dla kota ograniczające ryzyko wystąpienia chorób zębów i dziąseł.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 3 produktów

Dlaczego warto podawać kotu przysmaki dentystyczne?

Na zębach zwierzaka domowego każdego dnia osadza się płytka nazębna, którą należy usuwać. W przeciwnym razie powstanie kamień nazębny, powodujący namnażanie się bakterii oraz choroby dziąseł. Problemy z uzębieniem znacznie zmniejszają apetyt zwierzęcia, a chorobotwórcze drobnoustroje mogą dostać się do krwioobiegu, tworząc poważne zagrożenie dla jego zdrowia.

Jeśli chcesz, by Twój kot miał piękne i zdrowe zęby, musisz koniecznie regularnie przeglądać ich stan oraz dbać o odpowiednią pielęgnację. Bardzo przydatne są różnego rodzaju pasty i szczoteczki, a także czyściki do zębów w formie naparstka lub chusteczek.

Bardzo pomocne w czyszczeniu zębów zwierzaka są przysmaki dentystyczne dla kota oraz gryzaki, które skutecznie ograniczają odkładanie się osadu bakteryjnego, a dodatkowo wspomagają zdrowie zwierzęcia i doskonale smakują.

Jak działają przysmaki dentystyczne dla kota?

Gryzaki i przysmaki dentystyczne dla kota mają bardzo pozytywny wpływ na zdrowie jego jamy ustnej, zmniejszając ryzyko problematycznych schorzeń. Doskonale odświeżają oddech i skutecznie usuwają nagromadzony osad nazębny. Dostępne w naszej ofercie przysmaki dentystyczne mają specjalny kształt, dzięki temu idealnie dopasowują się do zębów zwierzaka i docierają w każdy zakamarek.

Gryzaki dentystyczne usuwają nalot bakteryjny i resztki pokarmu z przestrzeni międzyzębowych. Delikatnie masują dziąsła i poprawiają ich ukrwienie. Wykonane są z naturalnych składników bez sztucznych wypełniaczy.

Zakup smacznych przysmaków dentystycznych to inwestycja w zdrowie i samopoczucie Twojego kota. U nas znajdziesz wysokiej jakości produkty znanych i cenionych marek wzbogacone witaminami oraz składnikami ziołowymi o działaniu odkażającym, antybakteryjnym i przeciwzapalnym.