Higiena jamy ustnej

Zwierzęta borykają się niekiedy z problemami jamy ustnej podobnymi do tych, które dotyczą ludzi. Wybór odpowiedniej szczoteczki i pasty może być więc alternatywą dla późniejszych groźnych i bolesnych chorób jamy ustnej. Dobrze dobrana pasta do zębów dla kota może pomóc w prawidłowym dbaniu o jego zdrowie.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 5 produktów

Specjalnie zaprojektowana szczotka do zębów dla kota

Wysokiej jakości szczoteczka do zębów dla kota jest bardzo przydatnym gadżetem, jeśli chcesz zadbać o zdrowe zęby swojego zwierzęcia. Oczywiście potrzebna będzie również pasta do zębów dla kota. Takie połączenie pomaga właścicielowi w dbaniu o jamę ustną pupila.

Sprawdzone szczoteczki i pasty przeznaczone dla zwierząt mogą być doskonałym rozwiązaniem w profilaktyce chorób jamy ustnej. Stopniowe przyzwyczajanie pupila do zabiegów przeprowadzanych regularnie w domowym zaciszu będzie dużo łatwiejsze niż wizyty u weterynarza w sytuacji kryzysowej. Wybierz szczoteczkę, którą Twój kot polubi i postaraj się oswajać go z zabiegami. Pomocna będzie w tym pasta do zębów, która dostępna jest w wielu różnych smakach. Wspomaga ona usuwanie bakterii, osadu nazębnego i utrudnia powstawanie kamienia nazębnego.

Dobrze dobrana pasta do zębów dla kota

Dobrej jakości szczoteczka i pasta dla kota coraz częściej wybierane są przez osoby zainteresowane świadomą opieką nad zwierzętami. Jakie produkty spośród wielu oferowanych są szczególnie polecane? Przede wszystkim skuteczne i wygodne w stosowaniu.

Sama szczoteczka musi być tak zaprojektowana, aby umożliwiała skuteczne dbanie o higienę zębów i dziąseł zwierzęcia. Ciekawym wyborem będzie także dobrej jakości enzymatyczna pasta do zębów dla kota. To produkt o bogatej i nowoczesnej formule, który powstaje pod nadzorem weterynaryjnym. Zawarte w nim enzymy wzmacniają naturalne mechanizmy obronne jamy ustnej zwierzęcia.

Skuteczna pasta do zębów dla kota - bez szczotkowania!

Wybór dobrze działającej pasty do mycia zębów dla kota to dodatkowe korzyści. W ofercie animalo.pl znajdziesz na przykład skuteczne preparaty dla tych zwierząt, które źle znoszą czyszczenie jamy ustnej. Przykład? Choćby specjalna pasta do zębów dla kota, która działa bez szczotkowania zębów i dziąseł. Wspomaga ona usuwanie kamienia nazębnego, a jej smak i aromat jest atrakcyjny dla zwierzęcia.

Wygodna szczoteczka do mycia zębów dla kota

Jeśli zdecydujesz się na zakup kompletu składającego się z pasty i szczotki, to polecamy bliżej przyjrzeć się konkretnym akcesoriom. Popularnością cieszy się szczoteczka do zębów dla kota na palec. Niekiedy właśnie taka szczoteczka będzie bardziej efektywna podczas dbania o higienę jamy ustnej pupila - zwłaszcza, jeśli źle znosi on takiego rodzaju zabiegi.

Dobrej jakości produkty dostępne na animalo.pl można zakupić w atrakcyjnych cenach. Duży wybór akcesoriów sprawia, że nie ma problemu z ich doborem dla konkretnego zwierzęcia. Nie zwlekaj i już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą!