Karmy suszone

Karmy suszone dla kota

Suszona karma dla kota to idealna alternatywa dla tradycyjnych, znanych dotąd karm i metod żywienia kotów.

Skład karmy suszonej powietrzem oparty jest na najwyższej jakości mięsie i składnikach naturalnych. Powstaje w wyniku powolnego suszenia w niskiej temperaturze. Bogata w wartościowe składniki odżywcze, witaminy oraz makro i mikroelementy, które wspierają zdrowie i kondycję Twojego kota oraz gwarantują piękną sierść oraz zdrowe zęby.

Co różni karmę suszoną od suchej?

Mogłoby się wydawać, że karmy suszone i suche są tym samym. Jednak rzeczywistość jest inna. Między jedną, a drugą karmą jest wiele znaczących różnic, a najważniejsza dotyczy procesu produkcji. Podczas gdy karmę suchą suszy się powyżej 100°C, suszoną poddaje się temu procesowi w temperaturze do 100°C. Znacząco ogranicza to utratę wartości odżywczych. Dodatkowo do produkcji suszonej karmy wykorzystywane są tylko świeże surowce (mięso i podroby oraz owoce i warzywa), podczas gdy do suchej karmy dodawane są suszone owoce i warzywa, czy mączki.

Suszona karma dla kota to niskoprzetworzona karma najwyższej jakości. Odpowiednio zbilansowana zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego pupila.

Czytaj więcej

Nie znaleziono produktów, których szukasz.