Wiejska Zagroda

Karmy dla kota Wiejska Zagroda wyróżniają się prostym składem i starannie dopracowanymi recepturami. Zawierają wyłącznie naturalne składniki pochodzące od sprawdzonych dostawców. Dostępne są w wielu smakach i opakowaniach.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Wiejska Zagroda - karmy dla kota z najlepszych składników

Wiejska Zagroda to polska marka produkująca karmy dla kota o jakości premium. Pyszne i pełnowartościowe posiłki powstają z wykorzystaniem starannie dobranych składników pozyskiwanych od lokalnych dostawców. Receptury oparte są na świeżym mięsie i rybach.

Karmy dla kotów Wiejska Zagroda to kwintesencja smaku, zdrowia i naturalności. Podając ją codziennie swojemu zwierzakowi, wpływasz na prawidłowe funkcjonowanie jego organizmu oraz doskonałe samopoczucie.

Zgodnie z filozofią twórców marki, każda karma dla kota Wiejska Zagroda powstała po to, by dostarczyć zwierzętom wszystkich składników, których potrzebują do długiego i zdrowego życia.

Koty to urodzeni drapieżcy i mięsożercy, potrzebujący codziennej dawki białka zwierzęcego. W karmach mokrych Wiejska Zagroda znajdziesz aż 98% najwyższej jakości mięsa, a w karmach suchych nawet 77,5%. Dzięki temu jest to idealny rodzaj pożywienia dla każdego mruczka.

Bogaty asortyment karm dla kota Wiejska Zagroda

Wiejska Zagroda oferuje karmy mokre i suche dla kotów dorosłych oraz kociąt. W asortymencie znajdują się także karmy monobiałkowe dla zwierzaków z wrażliwym żołądkiem oraz karmy dla kotów po sterylizacji lub kastracji wzbogacone o przeciwutleniacze i zdrowe kwasy tłuszczowe.

Karmy Wiejska Zagroda nie zawierają sztucznych dodatków, konserwantów, wypełniaczy i wzmacniaczy smaku. Są one lekkostrawne i nie obciążają kociego żołądka.

Karmy mokre Wiejska Zagroda dla kotów to wyjątkowo smaczne posiłki dla wszystkich mruczących łakomczuchów. Dostępne są w puszkach o pojemności 85, 200 i 400 gramów lub w zestawach zawierających aż 24 puszki w znakomitych wariantach smakowych, takich jak: jagnięcina z krylem, indyk z łososiem, kurczak z kaczką i wielu innych.

Karmy suche Wiejska Zagroda dla kota oferujemy w paczkach o wadze 1,6 kg, 5 kg oraz 10 kg. Dostępne smaki to: kurczak z kaczką, indyk z łososiem, jagnięcina z krylem oraz indyk z gęsią.

Wiejska Zagroda - karmy premium dla kotów

Karmy mokre i suche dla kota Wiejska Zagroda wyprodukowane są ze składników Human Grade. Oznacza to, że są przeznaczone do spożycia przez ludzi, co jest najlepszym potwierdzeniem ich najwyższej jakości i wysokich walorów odżywczych.

Wyjątkowe receptury oparte na naturalnych komponentach od lokalnych dostawców oraz brak konserwantów to gwarancja wspaniałego smaku i aromatu obok, którego nie przejdzie obojętnie żaden kot.

W karmach Wiejska Zagroda znajduje się wszystko, czego potrzebuje Twój kot, czyli wysokiej jakości białko i zdrowe tłuszcze, wypełnione witaminami i minerałami dodatki oraz minimalna ilość węglowodanów.

Duża różnorodność smaków i opakowań pozwala każdemu kociemu opiekunowi znaleźć idealną karmę dla swojego pupila dostosowaną do upodobań i wymagań żywieniowych zwierzaka.