Raw Paleo

Karmy Raw Paleo dla kota to najlepsze, co możesz podarować swojemu zwierzakowi. Proste formuły zawierające najwyższej jakości składniki stanowią podstawę dobrego zdrowia i doskonałego samopoczucia dla każdego kota.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 37 produktów

Raw Paleo - karmy premium dla kota

Karmy dla kota Raw Paleo serii VetExpert to doskonały sposób na zapewnienie zwierzakowi codziennej porcji zdrowia w niezwykle smacznej odsłonie. O wysokiej jakości tych produktów może świadczyć fakt, że są jednymi z najczęściej polecanych karm dla zwierząt domowych przez lekarzy weterynarii.

Wyróżniają się doskonałym składem, wolnym od zbędnych wypełniaczy, wzmacniaczy smaku i zbóż. Wysokie walory odżywcze i smakowe wynikają wyłącznie z użycia starannie wyselekcjonowanego mięsa i naturalnych składników dodatkowych.

W ofercie animalo.pl znajdują się karmy mokre Raw Paleo oraz pełnowartościowe karmy suche. Ich receptury zostały opracowane przez doświadczonych specjalistów z dziedziny żywienia kotów. Idealnie pokrywają zapotrzebowanie żywieniowe domowych mruczków, chronią przed niebezpiecznymi niedoborami i wspierają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Karmy Raw Paleo dla kota są nie tylko smaczne i zdrowe, ale także całkowicie naturalne oraz delikatne dla przewodu pokarmowego zwierzaków.

Raw Paleo - karmy mokre dla kotów i kociąt

W ofercie sklepu internetowego animalo.pl znajdują się pyszne, pełnowartościowe i naturalne karmy mokre Raw Paleo dla kotów dorosłych oraz wersje dla kociąt. Każda z oferowanych karm powstaje z rozdrobnionego mięsa bogatego w białko, aminokwasy, witaminy i minerały.

Obróbka termiczna uwydatnia wspaniały smak i aromat najwyższej jakości mięsa oraz zachowuje wszystkie jego właściwości odżywcze. Dzięki temu każdy kot może się delektować smaczną i zdrową karmą.

Propozycją dla najmłodszych zwierząt są karmy Raw Paleo dla kociąt z formułą dostosowaną do potrzeb dynamicznie rozwijającego się organizmu małego zwierzaka. Oferujemy także karmy dla kotów po zabiegach sterylizacji. Karmy mokre dla kota Raw Paleo dostępne są w interesujących wersjach smakowych, takich jak wołowina, dziczyzna oraz indyk. Umieszczone są w poręcznych saszetkach zapewniających wygodę użytkowania oraz łatwe przechowywanie.

Raw Paleo - karmy suche o prostym składzie

Najwyższej jakości świeże mięso, smaczne warzywa i prozdrowotne dodatki - tak właśnie prezentują się receptury karm suchych Raw Paleo dla kotów. Te smakowite i bezzbożowe karmy zapewniają kompletną i zbilansowaną dietę każdemu mruczkowi.

Zawierają niezbędne dla zdrowia kota składniki, takie jak łatwo przyswajalne białko zwierzęce, zdrowe tłuszcze, cenne aminokwasy, w tym taurynę wspomagającą pracę serca, oraz substancje wspierające metabolizm i pracę przewodu pokarmowego.

Karmy dla kota Raw Paleo w ofercie sklepu internetowego animalo.pl zapewnią zdrowie i doskonałe samopoczucie Twojemu pupilowi. Posiadamy karmy premium w pysznych smakach, które idealnie trafiają w gusta wielu wybrednych mruczków. Te wyśmienite i w pełni zbilansowane karmy wysokomięsne, dostarczą kotu wszystkiego, czego potrzebuje.