Moonlight Dinner

Karmy dla kota Moonlight to świetny wybór dla pupila w każdym wieku. Są pełnowartościowe, wysokomięsne i bezzbożowe. Pyszny i zdrowy posiłek z pewnością spodoba się wszystkim kotom.

Czytaj więcej

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wysokomięsna karmy dla kota Moonlight

Produkty marki Moonlight cechuje wysoka zawartość mięsa oraz brak składników roślinnych. Do produkcji karm nie wykorzystano żadnych konserwantów, barwników, polepszaczy smaku czy zapachów. Nie ma w nich także zbóż, glutenu czy aromatów.

Zaletą karm Moonlight jest to, że są to produkty w 100% naturalne. Zawierają najwyższej jakości filety rybne i mięsne bez hormonów i antybiotyków z certyfikowanych hodowli.

Dodatkiem w karmach są szlachetne podroby o wielu cennych wartościach odżywczych. Producent nie wykorzystuje mrożonego mięsa ani żadnych produktów ubocznych. Potwierdzeniem jakości Moonlight karmy dla kotów są pozytywne opinie klientów oraz spełnianie przez markę najwyższych norm bezpieczeństwa.

Różne odsłony pełnowartościowej karmy dla kota Moonlight

Oferowane przez nas karmy Moonlight dla kota to idealny posiłek dostosowany do potrzeb żywieniowych tych zwierząt. Wysoka zawartość mięsa wpływa pozytywnie na funkcjonowanie organizmu kotów.

Karmy Moonlight wpływają na witalność i wigor kotów, sprawiając, że mają one energię do codziennych aktywności. Ich zaletą jest także wyjątkowy smak. Mięsne aromaty niewątpliwie skuszą każdego kota, nawet największego niejadka. Duża różnorodność składników sprawia natomiast, że możesz serwować swojemu kotu inny, pyszny posiłek każdego dnia.

Mokre karmy Moonlight dla kota sprzedawane są w małych puszkach o pojemności 80 g. Znajdziesz u nas zbilansowane karmy w galaretce, a także w sosie własnym. Do wyboru masz takie smaki jak: kurczak z sercami kurczaka, tuńczyk z łososiem i kurczakiem czy tuńczyk z kurczakiem i krewetkami.

Bezzbożowe karmy dla kota Moonlight i innych marek

W sklepie animalo.pl znajdziesz wysokiej jakości karmy dla kota Moonlight o wysokiej zawartości białka zwierzęcego. Karmy zawierają najwyższej jakości mięso i podroby. Jest to pożywienie odzwierciedlające naturalną dietę kotów. Na naszej stronie znajdziesz także karmy wysokomięsne i bezzbożowe innych producentów.

Oferujemy także karmy ze zbożami oraz pokarmy weterynaryjne. W szerokiej ofercie sklepu z pewnością znajdziesz najlepszą karmę dla swojego pupila. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze idealnego produktu, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję.