Farmina

Karmy dla kota Farmina są zdrowe, smaczne i pełnowartościowe. Zawierają witaminy, przeciwutleniacze i dużą ilość mięsa. Sprawdź i wybierz najlepszą dla swojego kota.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 31 produktów

Naturalne, bezzbożowe i niskozbożowe karmy dla kota Farmina

Karmy dla kotów Farmina mają bardzo dobry skład opracowany w oparciu o najnowsze badania na temat prawidłowego żywienia kotów domowych. W karmach znajdziesz skrupulatnie wyselekcjonowane składniki.

Karmy dostarczają kotom wszystkie potrzebne składniki, pokrywając ich zapotrzebowanie energetyczne. Producent przygotował karmy dla kotów bezzbożowe i o niskiej zawartości parazbóż.

Największy udział w składzie karm mają najwyższej jakości mięsa, które poddawane są delikatnej obróbce. Na uwagę zasługuje również bardzo wysoka zawartość białka zwierzęcego, która sięga nawet do 96%. W karmach znajdziesz również owoce, warzywa i wyciągi roślinne.

Karmy Farmina dla kotów zawiera niezbędne dla kotów witaminy, które dzięki wtłaczaniu na zimno zachowują więcej dobroczynnych właściwości. Producent do utrwalenia produktów wykorzystał wyłącznie naturalne przeciwutleniacze.

Różnorodność smaków karm dla kotów Farmina

W sklepie internetowym animalo.pl dostępne są karmy Farmina dla kociąt i dorosłych kotów. Oprócz regularnych karm możesz wybrać także specjalistyczne pożywienie, jak np. karmy dla kotów po sterylizacji.

Producent przygotował także karmy wspierające redukcję masy ciała, ograniczające powstawanie kamicy dróg moczowych czy wyrównujące zaburzenia trawienia. Producent oferuje różne warianty smakowe, wśród których z pewnością znajdziesz idealny dla swojego pupila.

Duża różnorodność ciekawych połączeń mięsa z warzywami i owocami niewątpliwie zachęci do posiłku nawet największych niejadków. Przykładowe zestawienia składników to jagnięcina z borówką amerykańską, śledź z pomarańczą oraz przepiórka z dynią i granatem. Producent oferuje zarówno suche, jak i mokre pożywienie.

Suche karmy dla kota Farmina dostępne są w wygodnych opakowaniach z poręcznym suwakiem do zamykania. Z kolei karmy mokre sprzedawane są w kompaktowych puszkach.

Pełnowartościowe karmy dla kotów znanych producentów

W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości produkty, jakimi są karmy dla kotów Farmina. Opinie zadowolonych konsumentów wskazują, że są to smaczne i zdrowe karmy premium, które dostarczają kotom wszystkie związki potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Karmy dostępne są w animalo.pl w atrakcyjnych ceniach w opakowaniach o różnej pojemności. Dzięki temu możesz wybrać ilość produktu dostosowaną do wielkości kota. Zachęcamy do dokonywania zakupów oraz do zapoznania się z pozostałymi karmami dla kota, które oferujemy. Znajdziesz u nas suche i mokre pokarmy od marki Whiskas, Brit, VetExpert, Royal Canin, Rafi czy Sheba.