Eden

Eden karmy dla kota to świetny wybór, jeśli chcesz zapewnić pupilowi smaczny, zdrowy i pełnowartościowy posiłek. Sprawdź, jakie karmy tego producenta oferujemy i wybierz najlepszą dla swojego kota.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 2 produktów

Wysokiej jakości karmy dla kota marki Eden

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje pokarmów dla kotów, w tym wysokiej jakości suche karmy marki Eden. Producent zadbał o bardzo dobry skład karm, który został dostosowany do naturalnie wysokiego zapotrzebowania kotów na białko zwierzęce.

Karmy zostały stworzone z dbałością o wysoką jakość każdego składnika, by mogły jak najwierniej imitować dietę ancestralną. Jednym z ich głównych składników jest mięso human grade, czyli takie samo, które jest przeznaczone do spożywania przez ludzi.

Karmy nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani zbóż. W składzie znaleźć można natomiast najwyższej jakości mięso, owoce, warzywa, minerały organiczne i witaminy.

Karmy Eden dla kota cechuje odpowiedni dobór składników. Dostarczają wszystkich potrzebnych składników odżywczych, dodatkowo wspierając funkcjonowanie układu moczowego i prawidłową pracę stawów.

Wysokobiałkowe karmy Eden dla kota

Karmy Eden dla kota zostały opracowane przez doświadczonych dietetyków i lekarzy, troszczących się o zapewnienie kotom zdrowego i smacznego posiłku. Karmy marki Eden prezentowane w tej zakładce zostały stworzone głównie na bazie mięsa.

Oznacza to, że mają one wysoką zawartość białka zwierzęcego. Najwyższej jakości składniki są poddawane odpowiedniej obróbce, pozwalającej zachować jak największą ilość ich walorów żywieniowych. W naszym sklepie dostępne są karmy dla kota Eden w różnych wariantach smakowych.

W zależności od preferencji swojego pupila możesz wybrać dla niego połączenie, takich mięs jak kaczka, łosoś, kurczak, jagnięcina czy królik. Wszystkie karmy Eden są hipoalergiczne i odpowiednio zbilansowane. Kupując je, zapewnisz swojemu pupilowi pełnowartościowe i smaczne posiłki każdego dnia.

Karmy dla kota Eden i wiele więcej w sklepie animalo.pl

Jeśli nie wiesz, czy kupić karmę Eden dla kota, opinie o produktach tego producenta z pewnością pozwolą Ci podjąć właściwą decyzję. Karmy zostały docenione w wielu krajach, a ich wyjątkowy, naturalny biologicznie skład sprawia, że jest to wyróżniający się rodzaj pożywienia dla kotów.

W naszym sklepie znajdziesz karmy suche i mokre dla kotów innych producentów. Szeroki wybór tych produktów z pewnością pozwoli Ci wybrać najlepsze dla Twojego kota. Oprócz karm przeznaczonych do regularnego stosowania oferujemy także karmy weterynaryjne dla chorych osobników.

Wszystkie nasze karmy dla kotów dostępne są w atrakcyjnej cenie. Kupując na naszej stronie, możesz liczyć także na darmową wysyłkę od wyznaczonej kwoty, bezpieczne płatności oraz profesjonalne wsparcie pracowników działu obsługi klienta.