Alleva

Alleva karmy dla kota to pełnowartościowe pożywienie bezzbożowe o dużej zawartości mięsa. Karma jest odpowiednio zbilansowana, zdrowa i smaczna. Sprawdź różnorodność smaków i wybierz najlepszy.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 2 produktów

Wysokiej jakości Alleva karmy dla kota

Karmy dla kotów marki Alleva zostały starannie opracowane, by zapewnić tym zwierzętom najwyższej jakości posiłek. Producent zadbał o wysoką zawartość mięsa w karmach oraz obecność składników, które pozytywnie wpływają na pracę organizmu kotów.

Bezzbożowe karmy z serii Holistic zawierają świeże i suszone mięso o dużej zawartości białka i niepowtarzalnym smaku. Karmy są bezglutenowe, o niskim indeksie glikemicznym.

W jej składzie znajdziesz także fitoskładniki czy mieszankę anti-age. Karmy Alleva dostarczają kotom składniki odżywcze, z których pozyskują one energię do tego, by sprostać wyzwaniom każdego dnia.

Różne rodzaje karmy dla kotów marki Alleva

W naszym sklepie znajdziesz karmy dla kotów marki Alleva w opakowaniach o różnej pojemności. Dzięki temu możesz wybrać taką ilość karmy, jakiej potrzebujesz. Oferujemy Alleva karmy dla kota o różnych smakach jak np. kurczak i kaczka czy ryby oceaniczne z dodatkiem konopi włóknistej i aloesu.

W zależności od zapotrzebowania możesz wybrać zarówno karmy dla kociąt, kotek w ciąży i karmiących, jak i dorosłych osobników. Producent przygotował także specjalistyczne odmiany, np. dla kotów po sterylizacji.

Wybierając karmy dla kota Alleva, podasz swojemu pupilowi pełnowartościowy posiłek wspierający prawidłową pracę poszczególnych układów w jego organizmie. Delikatna obróbka termiczna sprawia, że składniki zachowują swoje właściwości.

Z kolei różnorodność składników w każdej karmie sprawia, że każdego dnia możesz serwować kotu inny, aromatyczny posiłek. Oprócz karm dla kotów Alleva, w naszym sklepie znajdziesz również produkty innych marek. Zapewniamy duży wybór karm suchych i mokrych, dzięki czemu możesz wybrać tę, która w największym stopniu spełni Twoje oczekiwania.