Karmy mokre

Karma dla kota mokra bezzbożowa to najlepszy sposób na zapewnienie mruczkowi smacznego i lekkostrawnego posiłku. Nie zawiera alergenów i składników obciążających żołądek. Idealna dla kota z nietolerancją glutenu.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:

Karmy dla kotów z nietolerancją zbóż

Koty, podobnie jak ludzie, czasami mają problem z trawieniem niektórych składników pokarmowych, takich jak gluten, który w wielu przypadkach powoduje nieprzyjemne dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego. Może się także pojawić uporczywe swędzenie skóry z miejscowym wyłysieniem.

Rozwiązaniem tego typu problemów jest podawanie kotu karm niezawierających zbóż. W sklepie zoologicznym animalo.pl przygotowaliśmy szeroką ofertę najwyższej jakości pożywienia dla Twojego mruczka. Mokre karmy bez zbóż dla kota są smaczne, pożywne i lekkostrawne. Zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały.

Mokre karmy bezzbożowe dla kota z naszej oferty to produkty wyróżniające się prostym i bezpiecznym składem. Możesz je podawać swojemu kotu codziennie, wspierając jego zdrowie i dobre samopoczucie.

Karmy bezzbożowe z najlepszych składników

Najlepsza mokra karma dla kota bezzbożowa powinna się składać w większości z mięsa i podrobów. W naszej ofercie posiadamy produkty od znanych i sprawdzonych producentów, którzy w swojej działalności stawiają na wyłącznie najwyższej jakości składniki. W starannie dopracowanych recepturach znajduje się uwielbiane przez koty mięso i funkcjonalne dodatki.

Do wyboru są mokre karmy bezzbożowe dla kotów w wielu znakomitych smakach. U nas kupisz karmę z kurczakiem, indykiem, wołowiną czy jagnięciną. Futrzanym smakoszom polecamy karmy z rybą, cielęciną, dziczyzną, kaczką lub królikiem. Nie zawierają konserwantów ani sztucznych wypełniaczy. Doskonały smak i aromat wynika wyłącznie z jakości zastosowanych składników. Oferowane karmy w pełni zaspokajają zapotrzebowanie żywieniowe kotów i chronią przed niedoborami.