Uspokojenie

W asortymencie naszego sklepu online animalo.pl oferujemy leki uspokajające dla konia. Dobrej jakości rozwiązania sprawią, że nawet nerwowe i płochliwe zwierzę stanie się spokojne i będzie mogło cieszyć się zabawą oraz szczęśliwym życiem w harmonii z otoczeniem!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 4 produktów

Jakie suplementy dla konia na uspokojenie warto stosować?

Konie to wrażliwe zwierzęta. Warto zatem wspomóc ich organizm i dostarczyć im suplementy, dzięki którym staną się spokojniejsze. W ofercie naszego sklepu online animalo.pl znajdziesz różnorodne rozwiązania od cenionych producentów, takich jak Eggersmann czy Omega. Wybrane preparaty wspaniale sprawdzą się jako uzupełnienie podstawowej diety zwierząt. Sprawią, że koń wyciszy się i będzie mógł na co dzień lepiej funkcjonować. Zawierają dużą dawkę magnezu o działaniu uspokajającym i stabilizującym układ nerwowy. Ponadto można w nich znaleźć również zioła i witaminy, które dodatkowo wspomogą funkcje całego organizmu.

Jak podawać leki uspokajające dla konia?

Preparaty wspomagające wyciszenie się powinno podawać się wraz z paszą. Dawkowanie uzależnione jest natomiast od wielkości i potrzeb konia. Produkty nie zmieniają smaku jedzenia, a regularnie stosowane pomagają całkowicie wyeliminować problem ze stresem. Wspomagają układ nerwowy i regulują poziom kortyzolu, hormonu odpowiedzialnego za stres. Zaleca się ich stosowanie u koni płochliwych i lękowych. Pozwolą im one osiągnąć spokój zarówno podczas jazdy rekreacyjnej, jak i wymagających treningów. Doskonale posłużą również podczas zawodów, kiedy odpowiednia koncentracja jest szczególnie istotna. Znajdziesz je w asortymencie naszego sklepu online Animalo.pl.