Rozbudowa masy mięśniowej i wydolność

Suplementy na rozbudowę dla konia najczęściej dodaje się do paszy dla zwierząt startujących w zawodach. Ich sylwetka oraz kondycja muszą bowiem utrzymywać się na jak najwyższym poziomie. Dobrej jakości rozwiązania znajdziesz w naszym sklepie na animalo.pl!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
1 produkt

Suplementy na rozbudowę dla konia - dlaczego warto je stosować?

Jeśli poszukujesz preparatów wspomagających dla swojego konia, zwróć uwagę na suplementy diety, które znajdziesz w asortymencie naszego sklepu animalo.pl. Dużym uznaniem cieszą się preparaty od marki Eggersmann, przygotowane specjalnie z myślą o różnych potrzebach koni — na rozbudowę masy mięśniowej oraz dla zwierząt nadpobudliwych, nerwowych i płochliwych. Takie dobrej jakości preparaty znakomicie sprawdzą się w przypadku koni sportowych, a także rekreacyjnych. Każdy hodowca wie, jak ważna jest zbilansowana dieta, bogata w witaminy, minerały oraz białka i sole mineralne. Warto ją wzbogacić o dobrej jakości suplementy diety. W animalo.pl znajdziesz jedynie sprawdzone produkty, zatwierdzone przez naszych lekarzy weterynarii.

Suplementy na rozbudowę dla konia w ofercie animalo.pl

Suplementy dla koni zawierają śruta pszenna, bursztynian magnezu oraz tlenek magnezu. Wspomagają wrażliwy organizm konia i sprawiają, że staje się on sprawniejszy. Mięśnie zwierzęcia będą silniejsze, bardziej rozluźnione, a do tego pomogą mu w koncentracji i radzeniu sobie ze stresem. To jednak nie koniec, dostępne w naszej ofercie rozwiązania umożliwią prawidłowe funkcjonowanie koniom, które są płochliwe lub nerwowe. Suplementy dostępne w naszym asortymencie zawierają skuteczny w działaniu związek organiczny magnezu, witaminy B oraz tryptofan. Tak zróżnicowana i bogata w składniki odżywcze dieta sprawi, że każdy koń będzie wspaniale się czuł i cieszył długim zdrowiem.