Problemy skórne

Suplementy dla skóry przygotowane z myślą o koniach powinny zawierać minerały i witaminy oraz składniki łagodzące. Dobrej jakości preparaty pozwalają odzyskać piękny wygląd sierści i pełne zdrowie skóry. W ofercie sklepu online Animalo.pl znajdziesz wyspecjalizowane artykuły dla koni!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 9 produktów

Co powinny zawierać suplementy na skórę dla konia?

Dieta konia, nawet tego w pełni zdrowego, powinna być odpowiednio zbilansowana. Zwierzęta te są bowiem niezwykle wrażliwe. Należy im zatem dostarczyć dobre jakościowo produkty. W asortymencie sklepu online animalo.pl znajdziesz sprawdzone suplementy na skórę dla konia, które pomogą im odzyskać zdrowie. W naszych katalogu dostępne są rozwiązania od cenionych marek, takich jak Eggersmann i Omega. Propozycje te wyróżniają się składem, umożliwiającym poprawę stanu skóry zwierząt. W recepturach poszczególnych produktów znajduje się aloes, skoncentrowana dawka witamin oraz minerałów. Dzięki temu znacząco poprawi się nie tylko kondycja skóry, lecz także sierści. Warto wspomnieć, że mają zbawienny wpływ również na wzrok oraz pracę mózgu. Suplementy łagodzą różne podrażnienia, otarcia i przyspieszają regenerację skóry.

Jakie działanie mają suplementy dla skóry konia?

Zwierzęta, które zmagają się z problemami skórnymi, powinny otrzymywać specjalne preparaty wspomagające. Dzięki nim skóra szybko się zregeneruje. Jako uzupełnienie diety świetnie sprawdzą się suplementy diety dostępne na stronie animalo.pl. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, które mają naturalny, bezpieczny dla zwierząt skład. Do tego zapewniają bardzo dobre i szybkie rezultaty. Warto dodawać je do paszy, dzięki temu zwierzęta będą chętnie je zażywały. Zainfekowana skóra szybko się zagoi, a zwierzęta szybko odczują ulgę.