Choroba wrzodowa

Suplementy na wrzody dla konia mają za zadanie złagodzić stany zapalne i wspomóc prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Uszczelniają florę bakteryjną w jelitach i żołądku. Dobrej jakości preparaty znajdziesz w asortymencie sklepu online animalo.pl.

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 3 produktów

Jakie działanie mają suplementy dla koni z wrzodami?

Konie jako jedne z najdelikatniejszych i najwrażliwszych zwierząt wymagają specjalnej opieki, zarówno w zakresie pielęgnacji, jak i diety. W związku z tym warto postawić na suplementy, pozwalające uzupełnić ich codzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Konie borykające się z problemami z układem trawiennym powinny otrzymywać specjalne składniki odżywcze, które minimalizują dyskomfort związany z tym schorzeniem. Do tego sprawią, że wchłanialność pokarmów znacznie się zwiększy. Zwierzęta borykające się z wrzodami powinny mieć lekkostrawną, delikatną dietę. Dzięki temu ich podrażniony żołądek nie będzie nadmiernie obciążony i szybko wróci do pełni zdrowia. W asortymencie naszego sklepu online animalo.pl znajdziesz suplementy od renomowanych marek, takich jak Eggersmann i Omega.

Suplement na wrzody dla koni, z czego powinny się składać?

Suplementy diety dla koni, które zmagają się z chorobą wrzodową, powinny zawierać probiotyki uszczelniające florę bakteryjną w jelitach. Dzięki temu zwierzęta szybciej wracają do zdrowia. W suplementach dostępnych w naszym asortymencie znajdziesz produkty pochodzenia naturalnego stworzone z wykorzystaniem sfermentowanych ziół. Będą one w pełni bezpieczne, a do tego wspomogą układ trawienny. Zwierzętom podatnym na wrzody, warto regularnie podawać suplementy z probiotykami. Dzięki temu zapobiegniesz poważniejszym dolegliwościom. Karma wzbogacona o preparaty z witaminami czy probiotykami jest również atrakcyjna pod względem smakowym, dlatego nawet najbardziej wybredne zwierzęta chętnie ją jedzą.