Pasze, sieczki i suplementy

Sieczki i suplementy dla konia stanowią bardzo ważny element ich diety. Poprawiają bowiem trawienie. Podczas intensywnego żucia wytwarza się bowiem więcej śliny, zatem proces wchłaniania składników odżywczych rozpoczyna się wcześniej i jest bardziej intensywny. Warto zawsze wybierać sprawdzone produkty, które pomogą Ci stworzyć zbilansowaną dietę dla Twojego zwierzęcia!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 9 produktów

Jakie skład powinny mieć sieczki dla koni?

Sieczka dla koni to jeden z elementów, który powinien znaleźć się w codziennej diecie tych zwierząt, ponieważ wpływa pozytywnie na ich metabolizm. Ponadto sieczka dla konia sprawia, że zwierzę musi bardziej używać zębów. Wpływa to na zwiększoną produkcję silny, dzięki temu cały proces połykania i trawienia znacząco się usprawnia. Częste podawanie sieczki dla koni gwarantuje zdrowie zarówno układu trawiennego, jak i zębów. W ofercie sklepu online animalo.pl dostępna jest sieczka dla koni 20 kg, a także dobrej jakości suplementy skomponowane według potrzeb różnych zwierząt. W katalogu produktów znajdują się:

  • sieczka dla koni otyłych,
  • suplementy dla koni na stawy,
  • suplementy dla koni sportowych,
  • suplementy dla koni starszych.

Dlaczego warto podawać suplementy dla konia?

W diecie każdego konia powinno pojawić się dużo witamin i minerałów naturalnego pochodzenia. Sieczka dla koni sprawdzi się jako codzienny element diety. Natomiast suplementy dla koni Podkowa to kolejne rozwiązanie, które warto wprowadzić do posiłków zwierzęcia. Dzięki temu będzie czuło się znakomicie i chętnie wykona różnego rodzaju ćwiczenia. Suplementy dla koni należy dopasować do potrzeb zwierzęcia. Konie często zmagają się z różnego rodzaju chorobami stawów, mięśni, kości, a także otyłością. Należy również pamiętać o zwierzętach starszych i mających problemy z metabolizmem. Podkowa suplementy dla konia to produkty przeznaczone też dla zdrowych zwierząt, które potrzebują na co dzień dużej dawki witamin, aby dobrze się rozwijać. Ich delikatny organizm jest wówczas odpowiednio zabezpieczony przed infekcjami i kontuzjami.