Glinki i wcierki

Glinki i wcierki dla koni to niezbędne produkty na stawy i mięśnie. Ich zastosowanie sprawi, że koń nawet po intensywnym treningu będzie w świetnej formie. Mięśnie szybko się rozluźniają i dadzą tym samym odpoczynek zwierzęciu. Dobrej jakości preparaty znajdziesz w ofercie sklepu online animalo.pl!

Czytaj więcej
Filtruj produkty według:
Wyświetlanie 3 produktów

Dlaczego należy stosować preparat na glinki i wcierki dla koni?

Konie potrzebują nie tylko odpowiedniej diety, lecz także dbania o stan ich skóry, kopyt, stawów i mięśni. Zwłaszcza po intensywnych treningach warto zastosować konkretne rozwiązania, które zapewnią Twojemu wierzchowcowi ulgę. Wspaniale sprawdzają się wówczas wcierki dla koni. Dzięki nim mięśnie oraz stawy zwierzęcia zostaną odpowiednio rozgrzane, a co za tym idzie, będą się dobrze sprawować. Do tego mięśnie rozluźnią się, a koń będzie mógł wówczas odpocząć. Warto stosować zarówno glinki, jak i wcierki na noc. Po nasmarowaniu konia należy owinąć te miejsca delikatną tkaniną i w takiej formie pozostawić je do rana. Produkty regeneracyjne sprawdzą się szczególnie zimą lub po bardzo intensywnych treningach. Często stosowane są w przypadku koni sportowych, a także tych, które służą do jazdy rekreacyjnej.

Jaki skład powinny mieć wcierki dla koni?

Preparat na glinki i wcierki dla koni pomogą zregenerować organizm po różnych aktywnościach fizycznych. Doskonale sprawdzą się między innymi artykuły od marki Leovet, dostępne zarówno w formie rozgrzewające, jak i chłodzącej. Dzięki czemu bez trudu dostosujesz je do potrzeb swojego zwierzęcia. Warto także wspomnieć o tym, że prezentowane preparaty należy stosować doraźnie, tylko wtedy, gdy są naprawdę potrzebne. Jeśli zależy Ci na ogólnym wzmocnieniu kondycji swojego konia, postaw na suplementy i zbilansowaną dietę. Wszystkie produkty dla konia znajdziesz na naszej stronie animalo.pl!