O nas

Cześć!

Witaj w gronie prawdziwych miłośników zwierząt.

Cieszymy się, że możemy pomóc Ci w zakupach dla Twojego pupila.

To właśnie pasja do naszych zwierząt przerodziła się w naszą misję – stworzyliśmy dla Was wyjątkowy sklep zoologiczny, zbudowany z prawdziwej miłości, profesjonalizmu, wiedzy weterynaryjnej i behawiorystycznej oraz chęci wspierania Was.

Pupil nasz Pan!

W naszym sklepie znajdziesz największy wybór karm, akcesoriów i przysmaków dla Twojego pupila w najlepszych cenach i z wygodną dostawą do domu.

Posiadamy ponad 12 000 produktów w sklepie, około 200 ulubionych marek w tym: Dolina Noteci, Brit, Royal Canin, jak również niesamowicie popularne i wyszukane z najdalszych zakątków świata: ZiwiPeak, Eden, Fish4Dogs, Fish4Cats, Alleva, MAC’s czy Moonlight Dinner.

Kim jesteśmy?

Animalo tworzy ekipa pozytywnych ludzi i ich uroczych zwierzaków. Na naszym pokładzie są psiarze, kociarze, koniarze oraz miłośnicy innych pupili. Nasz przydomowy zwierzęcy zespół ma ponad 80 łap, 20 ogonów, 8 kopyt i 2 pary skrzydeł.

Ze zwierzętami jesteśmy związani od wielu lat. Do tej pory bez reszty pochłonął nas świat koni i ich potrzeb. Jesteśmy liderem w obszarze żywienia i pielęgnacji koni sportowych i rekreacyjnych.

Co z nami zyskasz?

  • CASHBACK – przy każdych zakupach na Twoim koncie odkładają się środki na kolejne zakupy
  • ZARABIAJ za POLECENIA – poleć nasz sklep znajomemu, który dzięki Twojemu linkowi polecającemu zrobi u nas zakupy za minimum 190 zł, a każdy z Was zyska dodatkowe 10 zł na zakupy w Animalo.
  • KONSULTACJE EKSPERTÓW- na miejscu posiadamy zespół ekspertów: behawiorystę i lekarza weterynarii, którzy chętnie doradzą Ci w kwestii doboru produktów i karmy dla Twojego pupila.

Pamiętaj, jesteśmy tu dla Ciebie!

Zespół Animalo 🙂

Zapisz się do newslettera!

Miej oko na nasze nowości, promocje i porady specjalistów. Dołącz do nas i odbierz darmowego e-booka!

Zapisałeś się do newslettera!